map              

středa 8. května 2013

Tie a knotV pondělí jsem neměla co dělat, a tak mě nenapadlo nic lepšího než se probrat svojí hromadou látek a zbytků a něco s nima vymyslet :) no a protože jsem slyšela o blešáku který u nás bude v sobotu, rozhodla jsem se šít něco co by se možná dalo prodat :) sice se osobně nejspíš nezúčastním protože mám domluvenou brigádu, ale možná tam vyšlu ségru, pomáhala mi už na dvou a je šikovná prodavačka :D a ještě o mém plánu neví... (čau ségra :D :D :D pujdeš v sobotu na blešák ?

On Monday, I didn't know what to do, so I decided to go through my fabric stash and think of something to do with them. And as I heard about a flea market taking place in my town on Saturday, I decided to make something potentially sellable :) Even though I probably won't be attending personally, because I will be working, but maybe I send my sister to go there :) she helped me before twice, and she is a good saleswoman :) and she doesn't know about this yet :)  Kdyby někdo měl zájem o šáteček ve stylu pin-up, cena je 55 Kč a možnosti jsou neomezené... co nemám v zásobě za vzor, můžu sehnat :) 
If anyone is interested in buying a pin-up style headscarf, the price is 55 CZK ($3) and the possibilities are endless. If I don't have a particular pattern you'd like, I can get it :)